Znajdź na stronie

 

 

 

Przedszkole czynne jest

od 6.00 do 16.30

 

Przyprowadzanie dzieci
do godz. 8.00

 

Odbieranie dzieci

od godz. 14.15

 

 

 

 

 

 

Wygrajmy

plac zabaw dla dzieci

 

 

Oddaj swój głos - tutaj

 

 

 

 

 

Linki
__
____

_
____
 


_

 

06.02.

Dziś pojechaliśmy na wycieczkę do Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie. Braliśmy udział w lekcji muzealnej połączonej z warsztatami. Podczas ciekawych zajęć dowiedzieliśmy  się o tradycjach związanych z karnawałem. Wykonaliśmy także własne maski karnawałowe.

07.02

Dziś wysłuchaliśmy kolejnego koncertu w wykonaniu Lubuskiego Biura Koncertowego pt. O gitarze prawie wszystko. Koncert miał duże walory edukacyjne, poznaliśmy różne typy gitar: klasyczną, akustyczną, basową oraz ich ciekawe brzmienie.

10.02.

Rozpoczęliśmy tydzień karnawałowy w naszym przedszkolu. W tym dniu odbyły się warsztaty taneczne prowadzone przez naszą panią Kasię. Było wesoło i bardzo, bardzo tanecznie.

11.02

Dziś oglądaliśmy spektakl teatralny pt. Szewczyk Dratewka. To pogodne i ciepłe przedstawienie o tym, że dobroć połączona z odwagą i ciekawością świata pomaga zwyciężać zło i osiągać szczęście.

12.02.

W tym dniu odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których poznaliśmy ciekawe techniki ozdabiania oraz przygotowaliśmy maski karnawałowe na bal maskowy.

13.02.

Dziś w naszym przedszkolu kolorowo i dyskotekowo! Dzieci w przygotowanych wcześniej maskach ruszyły w tany. Było wesoło i radośnie. Podczas balu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najciekawszą maskę przygotowaną z rodzicami. Rodzice świetnie się spisali i każde dziecko mogło się zaprezentować w masce. Maski były bardzo pomysłowe i ciekawe. Konkurs wygrał Piotruś, jego maska okazała się najlepsza w całym przedszkolu. Gratulujemy Piotrusiowi i jego rodzicom! Brawo!

14.02.

Zwieńczeniem Tygodnia Karnawałowego w naszym przedszkolu były warsztaty taneczne Zumby. Gruszeczki, jako bardzo roztańczona grupa była w swoim żywiole! Nauka tanecznych układów zumby była okazją do świetnej, żywiołowej zabawy.

Statystyka odwiedzin: Dziś 240 | Wczoraj 240 | Tydzień 1057 | Miesiąc 7494 | Razem 73687